Yhteystiedot

Jäikö mieleesi kysyttävää? Ota rohkeasti yhteyttä alla olevalla kaavakkeella – vastaamme sinulle mahdollisimman pian! 

 

Oletko jälleenmyyjä tai koskeeko asiasi jälleenmyyntiä? Löydät lisätietoa aiheesta täältä: 

Luonkos Finland Oy Ltd

Laskutusosoite
Niittikuja 1
21110 Naantali
Y-tunnus 2948085-3

Luonkos Lifestyle Putiikki
Luostarinkatu 18
21100 Naantali

Putiikin aukioloajat löytyvät täältä

Tehtaanmyymälä & tuotanto
Putkikatu 20
21110 Naantali

Huom! Auki vain perjantaisin 12-17

info@luonkos.fi

    (*) Pakollinen kenttä

    Toimitusjohtaja

    Piritta Fors
    +358 50 303 0694
    piritta@luonkos.fi

    Tuotekehittäjä

    Miia Leino
    + 358 50 375 8029
    miia@luonkos.fi

    Tuotekehittäjä

    Jonna Vesterinen
    +358 45 329 4040
    jonna@luonkos.fi

    Laskutus/tilaukset

    Johanna Kuivela
    +358 50 540 5679
    tilaukset@luonkos.fi

    Myynti

    Saija Varonen
     +358 50 339 2799
    saija@luonkos.fi

    Myynti, apteekit

    Anna Nurmi
    +358 50 328 3218
    anna@luonkos.fi

    Sosiaalinen media (markkinointi ja yhteistyöt)

    Minttu Hurme
    minttu@luonkos.fi

    Tuotanto

    Tiia Mäkinen
    +358 50 338 0126
    tiia@luonkos.fi

    Aitoa luonnon kauneutta juuri sinulle

    Luontoäidin kasvitarhasta valikoimme parhaimmat hellimään, hoitamaan ja ilahduttamaan sinua.

    KOTIMAISTA
    LUONNON-
    KOSMETIIKKAA

    LUONNOLLISIA
    AINESOSIA

    LAADUKAS JA RAKKAUDELLA KÄSIN TEHTY

    VASTUULLINEN
    JA ELÄIN-
    KOKEETON

    Luonkos – Handmade with Love

    Luonkos Finland Oy Ltd
    Niittikuja 1, 21110 Naantali
    050 540 5679
    info@luonkos.fi
    2948085-3

    Tilaa Luonkosin Rakkauskirje
    avainlippu
    nordic natural beauty awards winner badge
    Kauneuspilkku pyöreä