Yhteystiedot

Jäikö mieleesi kysyttävää? Ota rohkeasti yhteyttä alla olevalla kaavakkeella – vastaamme sinulle mahdollisimman pian! 

 

Oletko jälleenmyyjä tai koskeeko asiasi jälleenmyyntiä? Löydät lisätietoa aiheesta täältä: 

Luonkos Finland Oy Ltd

LUONKOS and FRIENDS 
Ekomyymälä & Showroom
Puutarhakatu 12, 20100 Turku
Avoinna ma-pe 10-17 ja la 11-15
+358 50 540 5679

Luonkos Lifestyle Putiikki
Luostarinkatu 18
21100 Naantali
Avoinna
ma-pe 11-17 ja la 10-15

Tehtaanmyymälä & tuotanto
Putkikatu 20
21110 Naantali
Avoinna VAIN perjantaisin klo 12-17

 

info@luonkos.fi
+358 50 540 5679

Laskutusosoite
Niittikuja 1
21110 Naantali
Y-tunnus 2948085-3

    (*) Pakollinen kenttä

    Toimitusjohtaja

    Piritta Fors
    +358 50 303 0694
    piritta@luonkos.fi

    Tuotekehittäjä

    Miia Leino
    + 358 50 375 8029
    miia@luonkos.fi

    Tuotekehittäjä

    Jonna Vesterinen
    +358 45 329 4040
    jonna@luonkos.fi

    Laskutus

    Johanna Kuivela
    tilaukset@luonkos.fi

    Myynti: Uudet asiakkuudet ja uusintatilaukset

    Anna Nurmi
    +358 50 328 3218
    anna@luonkos.fi

    Operatiivinen johtaja

    Katja Tiittanen
    +358 44 061 9455
    katja@luonkos.fi

    Myynti ja uudet asiakkuudet

    Virpi Sjöberg 
    +358 50 369 0126
    virpi@luonkos.fi

    Myynti: Uudet asiakkuudet ja uusintatilaukset

    Saija Varonen
    +358 50 339 2799
    saija@luonkos.fi

    Aitoa luonnon kauneutta juuri sinulle

    Luontoäidin kasvitarhasta valikoimme parhaimmat hellimään, hoitamaan ja ilahduttamaan sinua.

    KOTIMAISTA
    LUONNON-
    KOSMETIIKKAA

    LUONNOLLISIA
    AINESOSIA

    LAADUKAS JA RAKKAUDELLA KÄSIN TEHTY

    VASTUULLINEN
    JA ELÄIN-
    KOKEETON